in

Hoşlanıp Açılamayan Erkek Nasıl Davranır?

Hoşlanıp Açılamayan Erkek Nasıl Davranır?

Bir erkekten hoşlanıyorsunuz ve ona açıldığınızda ne tepki vereceğini tahmin edemiyorsunuz. Size karşı aynı duyguları besliyor mu anlamak istiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basit.

Öncelikle sabırlı ve iyi bir gözlemci olmalısınız. Eğer sizinle konuşma halindeyken gözlerini dikkatlice size dikip dinliyor ve kaşlarını kaldırıyorsa konuşmanız hoşlanmış demektir. Sizinle daha fazla sohbet etmek istiyor da diyebiliriz.

Bazı insanlara göre tiksindirici gelse de sizinle konuşma halinde iken karşı tarafın elleri terliyor ise sizden çekindiği ve heyecanlandığı anlamına gelmektedir. Konuşma sırasında size karşı bir pot kırmaktan çekiniyor ya da kendini düzgün ifade etmekten korkuyordur.

Gürültülü bir ortamda çok normal sayılacak olsa da normal bir ortam da sizi daha iyi duymak için yakınınızda durmak istiyorsa sizden etkilenmiştir. Size yakın olmak içinden gelerek yaptığı bir durumdur. Buna hisleri sebep olmaktadır.

Sizi gördüğü an nefeslerinin derinleşmesi ve sıkılaşması ya size daha iyi görünmek içindir ya da sizin ona kattığınız heyecandan dolayıdır. Nefesinizi derinleştirdiğin de erkeklerde bel ve kaslar daha hoş görünür ve çoğu erkek bunun farkındadır. Sohbet ettiğiniz de göz teması kurmaya dikkat ediyorsa bu iş olmuş demektir. Sizi dikkatli izlemesi ve dinlemesi son nokta olarak bile görünebilir. Bir erkeğin bu bakışları hoşlanma belirtisi değildir de nedir?

Yanınızdayken gülüşlerindeki samimiyeti yakalıyor ve onun mutlu olduğunu fark ediyorsanız da sizden etkilenmemiş olması imkansızdır. Bir insanın gerçek kimliği gülüşlerinden belli olur. Gülüşler her şeyi ele verir.

Bir telefon konuşmasında ses tonunda değişiklik yakalıyor ve hafif çekingenlik hissediyorsanız da bu erkek sizden çoktan etkilenmiş ama açılmaya utanıyor demektir. Ses tonunun etkisine inanabiliyor musunuz?

Yanlışlıkla size dokunduğunda ki reflekslerine de dikkatlice odaklanın. O an eli ayağına dolaşıyor ve ne yapacağını bilemiyorsa sizin de gönlünüz ondaysa hiç beklemeden açılın derim.

Erkekler beklediğimizden daha kolay anlaşılırlar. Sizden hoşlandıklarını anlarsınız ama onlar bunun farkına bile varmazlar. Siz onlardan bunu beklemeden kendiniz önce davranırsanız ilişkinizde daha kuvvetli bir ilk yaşanmış olacaktır.

Subscribe
Bildir
guest

3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
leyla
2 yıl önce

benden hoşlandığından eminim ama o açılana kadar bekleyeceğim. Çok daha fazla süreceğini sanmıyorum kısa süre içinde benden hoşlandığını söyleyecektir bende ona karşılık vereceğim 🙂 sabırsızlıkla bekliyorum

narin
narin
2 yıl önce

bana sana birşey söyleyeceğim dedi sonra devam etmedi neyse sonra söylerim dedi gitti :S neden cesaret edemiyor anlamış değilim

Begüm Lale Ulusoy
Begüm Lale Ulusoy
Reply to  narin
2 yıl önce

Korkuyor belki sen kabul etmezsin gülersin diye.Bence sende ona bazı ipuçları vermelisin.Mesela ona bazen bakabilirsin da tabi hoşlanıyorsan…