in

SevdimSevdim AnlamadımAnlamadım ÜzücüÜzücü ŞaşırtıcıŞaşırtıcı HarikaHarika SevmedimSevmedim

İnstagram Profiline Baktığım Kişi Bunu Anlayabilir Mi?

İnstagram Profiline Baktığım Kişi Bunu Anlayabilir Mi?

Son dönem içerisinde büyük bir kitle tarafından kullanılan İnstagram uygulamasında neredeyse her birimizin yeri var. Bu uygulamayı kullanırken de zaman zaman merakımıza yenik düşüyoruz. Sosyal medya içerisinde çevremizdeki insanların hesaplarını kontrol edebiliyoruz. Elbette bu kontrol sırasında da endişelerimiz oluşabiliyor. Bunlardan biri de İnstagram profiline baktığım kişi bunu anlar mı şeklinde oluyor.

İçerik Tablosu

İnstagram profiline baktığım kişi bunu anlar mı sorusunun cevabı da hem evet hem hayır. Çünkü bakarken ne yaptığınız oldukça önem arz ediyor. Eğer sadece hesap içerisinde öylesine göz gezdirdiyseniz elbette bunu anlama şansı yok. Verilen o ziyaret edenleri gösterme uygulamaları çoğunlukla sahte oluyor.

İnstagramda Birine Bakınca Bildirim Gider Mi?

İnstagram hesabınızda birinin hesabına bakarken eğer gizli olmak istiyorsanız bunun yolu var. Sadece hesabı içerisinde onunla etkileşime girmemeniz de yeterli. Örnek vermek gerekirse sadece bakar ve çıkarsanız bu bir sorun teşkil etmez. Ama bakmakla yetinmeyip paylaştığı gönderileri beğenmeniz, giriş yaptığınızı gösterecektir. Hatta bu durum ona direk bildirim yollamanıza neden olacaktır.

Ayrıca bir başkasının hesabı içerisinde son paylaştığı hikayeleri izlemek de görmesine neden olacaktır. Bu yüzden hesabında öne çıkanlara da girmeniz önerilmez. Çünkü öne çıkanlar kısmında da son yirmi dört saat içerisinde paylaştıkları olabilir. Bu yüzden de sizi görmesi mümkündür. Böyle bir durumun yaşanmasını istemiyorsanız yapmanız gereken, hiçbir şey yapmamak.

İnstagramda Görünmeden Birinin Hesabına Bakabilir Miyim?

İnstagram profiline baktığım kişi bunu anlar mı sorusu çevrenizden çokça duyuluyor olabilir.  Hatta bu soruyu aslında cevabını bilmenize rağmen sizde çokça soruyor olabilirsiniz. Çünkü gelişen teknoloji içerisinde farkında olmasak da bu durum mümkün olabiliyor. Bir şekilde giriş yaptığınızı, baktığınızı anlayabiliyorlar.

Bunun önüne geçmek için de elbette hiçbir şekilde bir şeyleri ekran görüntüsü almanızı önermiyoruz. Sadece bakıp çıkmanız bildirim gitmesine neden olmayacağından, bu şekilde bir hareket daha güvenlidir. Diğer türlü yakalanma olasılığınız her zaman yüksek olacaktır. Paylaşılan hikayeler ve gönderiler için etkileşim sağlamanız doğru değildir. Kısaca bir hayalet gibi olmanız en doğrusudur.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments