in

İnstagram Spam Atanları Görme

İnstagram Spam Atanları Görme

Her birimizin yoğun olarak kullandığı İnstagram içerisinde olumsuz içerikler bulundurduğumuzda spam yiyebiliriz. Ya da hesabınız başka kişiler tarafından öylesine de şikayet edilebilir. Bu yüzden spam atanlar sadece rahatsızlık yaratmak için de bunu yapabilirler. Genel olarak var olan bu durumu çözmenin de belirli yolları vardır. Sorunsuz bir biçimde İnstagram kullanmanız için spam yememeniz gerekir. Durumun böyle olması için de aslında yapabilecekleriniz sınırlıdır. Hatta İnstagram spam atanları görme için yapabileceğiniz bir şey yoktur da diyebiliriz.

İçerik Tablosu

Belirli isimler üst üste spam atarsa, hesabınız bu konuda zorlanabilir. Hatta bu yüzden İnstagram üzerinde bazı faaliyetlere eşiminiz de sonlandırılabilir. Bu durum ilerleyen dönemlerde hesabınızın devre dışı bırakılmasına kadar da gidebilir. Bu yüzden zaten önemli olan her zaman yüksek sayıda etkileşiminizin olmasıdır. Genel olarak İnstagram spam atanları görme şansınız yoktur. Ama spamlara karşı yapabileceğiniz şeyler vardır. Bunları düzeltmeye çalışmanız sizin için daha doğrudur.

İnstagram Spamlarına Karşı Ne Yapılır?

İnstagram spam atanları görme noktasında aslında direkt olarak engellenmiş de olursunuz. Yani karşınızdaki hesaplara erişiminiz olmaz. Bunun için belirli uygulamalar da var ancak her biri doğru sonuçlar da vermiyor. Genel olarak şikayet oluşturulmuş olduğundan İnstagram bunu gizli tutuyor.

Sizin yapmanız gereken aslında bir çözüm. Bu yüzden uygulamada spam yiyenler, her daim etkileşim talep ediyor. Bu etkileşimler hesabınızın kullanımının sorun yaratmadığını belli ediyor. Topluluk içerisinde yanlış bir davranışınızın olmadığını gösteriyor sayılır.

İnstagramda Spam Atılmasını Engelleyebilir Miyiz?

İnstagram uygulamasında spam atılmasının engellenmesi mümkün değil. Çünkü spam, bizim için de önemli bir durum. İnstagram’da var olan olumsuzlukları ortadan kaldırmak için kullanılıyor. Bu yüzden aslında var oluş amacı pozitif. Sizin için bir sıkıntı teşkil etmiyor.

Spam atma işini amacından saparak kullananlar için de aslında bir çare bulunmuyor. Bilgiler genel olarak da gizli tutulduğundan buna karşı olarak yapılabilecek bir hamle de yok. Erişim sorunu bulunduğundan görme ihtimalimiz de bulunmuyor. Zaten spam atılması için kullanılan uygulamalarda da yüzde yüz doğruluk payı yok.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments