in

İnstagramda Birinin Hareketlerini Görme Nasıl Olur? Nasıl Görülür

İnstagramda Birinin Hareketlerini Görme

İnstagram üzerinde sürekli bir kullanım yoğunluğunun olduğu açık. Artık yediden yetmişe her birimiz bu uygulamayı kullanıyoruz. Kullanırken de bir hayli hevesli olduğumuz da doğru. Bu aşamada genel olarak belirli meraklarımız da var. Mesela İnstagramda birinin hareketlerini görme bizim için önemli. Bu yüzden de zaten genel olarak bunu sağlamaya çalışıyoruz.

İçerik Tablosu

Önceden İnstagramda birinin hareketlerini görme çok daha kolaydı.  Uygulamanın bildirimler kısmında bu hareketlerin her birini görebiliyorduk. Takip ettiğimiz kişilerin saniye saniye ne yaptığı görülebiliyordu. Bu bir bakıma hem güzel hem de kötü bir özellik. Bu yüzden de aslında oldukça sallantıda bir özellikti. Sonradan da uygulama bu özelliği içeriklerinden kaldırdı.

İnstgramda Birinin Yaptıklarını Takip Etmek

İnstagram kullanıcıları için sorunsuz bir şekilde hesabın kullanılması aslında kolay. Ama istenilen ekstra özellikler bulunmuyor. Mesela artık İnstagramda birinin hareketlerini görme mümkün değil. Bunu yapabilmeniz için adım adım araştırma yapmış olmanız gerekiyor. Bu da oldukça fazla bir zaman alır. Sonucunda da öğrendikleriniz bir hayli az olarak karşınıza çıkar.

İnstagram için bu özelliği sunan uygulamalar da zaten her daim doğruları vermiyor. Birinin hareketlerini gözlemleyebilmeniz aslında uygulamanın izin verdiği kadar olabilir. Yani kişinin diğer hesaplarda yaptığı beğenileri görebilirsiniz. Bunu da kendiniz açıp bakmanız gerekir. Paylaştığı hikayeleri görebilirsiniz. Paylaştığı gönderileri görebilirsiniz. Bunun dışında İnstagram size ek hamle sunmaz.

İnstagramda Biri Araştırmak Mümkün Mü?

Uygulama içerisinde birden çok fazla şey yapılsa da birinin hareketleri gözlenmiyor. Genel olarak bu özellik fazla kullanılıyordu. Kullanıcıların en sevdiği özelliklerden biri olduğu da doğru.  Ancak bu durum karşısında yapılması gerekenler de vardı. Çünkü uygulama bizim için bazı sorunlar da teşkil ediyordu. Kullanımı, kullanıcılar arasında çatışmalara da yol açabiliyordu.

Genel olarak İnstagram içerisinde bir başkasının yaptıklarını görebilmek, özel alanı işgal etmekle aynı durum. Yani bu yüzden, kullanıcılar bunu da istemiyor. Çoğunun taleplerine uygun olarak da bu özellik kaldırılalı uzun zaman oldu. Sonrası için de sadece araştırarak bunu bulmanız mümkün görülüyor. Artık sadece kendi hareketlerinizi izleyebiliyorsunuz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments