in

ÜzücüÜzücü

İnstagramda Beğeni Geri Alınca Bildirim Gider Mi?

İnstagramda Beğeni Geri Alınca Bildirim Gider Mi?

Gün içerisinde sürekli kullanımda olduğumuz İnstgram uygulamasında hala belirli soru işaretleri mevcut. Yani genel olarak bizler çoğu sorunun cevabını bilmiyoruz.  Bu yüzden de internet mecraları içerisinde bazı sorular sıklıkla soruluyor. Bunlardan biri de İnstagram beğeni geri alınca bildirim gider mi sorusu oluyor. Bu sorunun sorulmasının nedeni de iki farklı nedene bağlı oluyor.

İçerik Tablosu

Genel olarak yanlışlıkla yapılan beğenileri hiçbirimiz istemiyoruz. Birinin hesabına girip bakmak istediğimiz oluyor. Bu durum yaşandığında da karşı taraf bilsin istemiyoruz. Bazen, bu yaşandığında da elbette bildirim gitmesi iyi olmuyor. Bu yüzden de çoğunlukla çevreye İnstagramda beğeni geri alınca bildirim gider mi diye soruyoruz.

İnstagram Beğenilerini Geri Çekip Görünmemek Mümkün Müdür?

Yanlışlıkla yaptığımız bir beğeni sonucunda bu durumdan kaçmamız pek mümkün değil. Yani İnstagramda beğeni geri alınca bildirim gider mi sorusunun cevabı evet. Yanlışlıkla beğenirseniz bildirim gider. Ve beğeniyi geri alsanız da bunu geri çeviremezsiniz. Muhtemelen telefonunun bildirim ekranında görünür ama giriş yaptığında bunu göremez.

Bu yaşanan durum, çok yüksek ihtimal beğeniyi geri çektiğinizi de belli eden bir hamle olur. İnstagram içerisinde yanlışlıkla beğeni yapmamanız da bu açıdan önemlidir. Çoğunlukla yaptığınızı geri alsanız da görünürsünüz.  Bir şekilde varlığınızı da belli etmiş olursunuz. Ama eğer, İnstagram bildirimleri kapalı ise bu sorunu yaşamama ihtimaliniz de mevcut.

İnstagramda Sonradan Beğeni Çekersek Belli Olur Mu?

Birinin gönderilerini beğendiğinizde, sonradan geri almak mümkün. Bunu o anda da yıllar sonra da yapabilirsiniz. Bu aşamada da beğeniyi geri almak görünüyor mu diye sorarsanız da içiniz rahat olsun. Beğeniyi geri aldığınız ilk anda belli olması haricinde görünmez. Yani günler sonra beğeniyi geri çektiğinize dair bir bildirim kullanıcılara yollanmaz.

Biri ile etkileşimlerinizin görünmesini istemediğinizde rahat bir biçimde devam edebilirsiniz. Yani beğeni kaldırmak noktasında itina ile bildirim gitmez. Sizi bu konuda kısıtlayan bir durum olmaz. Böylelikle yaptığınız bu işlem de sizin için çok daha kolay olur. Zorlanmadan, açıklama yapma hissi duymadan beğeninizi geri alma fırsatınız olur.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments