in

istanbul da Tekne Turu ( Boğazın İncisi İstanbul)

Özel olarak bir İstanbul gezisi planladıysanız içerisine boğaz turunu ilave etmeyi unutmayın. Gününüzün 2 saatini ayırarak, istanbul da  tekne turu yaparak boğazın tarihsel özellikleri, boğaz köprülerinin ihtişamlı görünümlerini yakından görme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Çeşitli tekne turu firmaları ile belirlenen saatlerde tekne turuna çıkmanız mümkündür. Paket fiyatlar halinde satılan tekne turlarının içeriği sizin istekleriniz ile belirlenmektedir. Yemekli veya yemeksiz olarak tercih edilebilen bu turlar için mevsimsel olarak planlamalar tekne içerisinde yapılmaktadır.

Tüm kıyı semtlerini gezen ve toplu taşıma vapurlarından ayrı olarak işlev gösteren bu gemiler yaklaşık 500 kişinin aynı anda boğaz turu yapmasına olanak sağlamaktadır. Cuzi miktarlar da yapılan boğazda tekne turu sayesinde sevdiklerinizle birlikte İstanbul un en özel noktalarına ve anlarına şahitlik edebilir, fotoğraf kareleri ile bunun ölümsüzleştirebilirsiniz.

Kız kulesi, Topkapı sarayı, Dolmabahçe sarayı ve Miniatürk’e kadar uzanan uzun koridor da çeşitli tarihsel objeleri de yakından görme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ulaşım aracı olarak kullanılamayan tekne turlarında çeşitli ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz özel alanlarda sizler için düşünülmüş. Yemek, Tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesi, çocuklarınız için oyun alanları ve bebeklerinizin ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz özel bölmelerde bu vapurlar içerisinde sizler için düşünülerek tasarlanmış.

Boğaz turu için Eminönü iskelesinde ve Kadıköy iskelesinde özel turlar için belirlenmiş alanlara ulaşarak biletlerinizi alarak bu keyifli İstanbul turuna sizde şahitlik

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments