in

İstanbul’da Çocuk Eğlence Yerleri

İstanbul’da Çocuk Eğlence Yerleri

İstanbul bilindiği gibi oldukça büyük bir şehirdir. Bu büyük metropol içeresinde çok sayıda alışveriş merkezi bulunuyor. Alışveriş merkezleri sadece büyüklerin gezip dolaşacakları yerler değildir. Bu alışveriş merkezleri içerisinde bulunan ve çocuklara hitap eden çok sayıda çocuk eğlence yerleri bulunuyor. Bu çocuk eğlence yerlerine çocuklarını getiren anne ve babalar, hem uygun fiyatlarla çocuklarını eğlenmesini sağlıyorlar, hem de kendileri çocukları ile güzel vakit geçiriyorlar.

Çocuk eğlence yerleri İstanbul’da sadece alışveriş merkezleri içerisinde bulunmuyor. Özel olarak çocukların eğlenebileceği ve onlar için ayrılmış olan yerler bulunuyor. Bu yerler hem daha kapsamlı, hem de çocukların oynayabileceği oyun konsolları açısından daha fazladır. Siz de bu yerlere çocuklarını götürerek, güzel vakit geçirebilirsiniz.

İstanbul’da Çocuk Eğlence Yerlerinin İsimleri Nerelerdir?

İstanbul ili içerisinde hem Avrupa yakasında, hem de Anadolu yakasında çok sayıda çocukların eğleneceği yerler bulunuyor.

Bu yerlerin isimlerinden bazıları şunlardır.

  • Eyüp’te bulunan Vıalan’da eğlence parkı bulunuyor.
  • Ataşehir’de açılmış olan ve avm içerisinde bulunan, hupalupa eğlence merkezi bulunuyor. Bu yer hem çocuklarınıza, hem de sizlere hitap ediyor.
  • Türkiye’nin ve İstanbul’un ilk kapalı eğlence merkezi olma özelliğini taşıyan, snowpark çocuk eğlence merkezi, torıum alışveriş merkezi içerisinde yer alıyor.

Bu gibi yerlerin dışında ise, akasya avm içerisinde yer alan kıdzania oyun merkezi ve forestanbul macera parkı çocuklarınızın eğlenebileceği orman içerisinde yer alan oyun merkezleri arasında bulunuyor. Ayrıyeten Tuzla ilçesinde bulunan Vıasea tema park çocuklarınızın vakit geçirebileceği ve oyun oynayabileceği yerdir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments