in

Kadın kocasından neden uzaklaşır

Kadınlar yaradılış gereği duygusal ve narin varlıklardır. Onları kırmak ve incitmek oldukça kolaydır. Özellikle ikili ilişkilerde kadınlar her zaman en kolay kırılan taraf olacaktır. Çoğu erkek karşısındaki kadını kırdığının farkına bile varamazken kadınlar içinde büyük fırtınalar yaşamaya başlamıştır bile. Her zaman fedakar ve verici olan kadınlar bir noktaya kadar sabır gösterebilirler. Ancak bu sabrın da bittiği bir nokta olacaktır. Ve işte o noktaya geldiğinde kadınlar sevgililerinden ya da kocalarından uzaklaşmaya başlayacaklardır. Kadın kocasından neden uzaklaşır diye merak edenler için bunları birkaç madde halinde detaylandıralım;

İçerik Tablosu

Bakımsızlık

Her zaman bakımlı ve kendine önem veren kadınlar yanlarında taşıdıkları erkeklerinde bakımlı ve temiz olmasını ister. Birçok erkek bakımına dikkat edip özen gösterse de bazı erkekler bakımsızlık konusunda rahatsız edici olabilir. Eğer bakımsız bir erkekseniz ve karınız sizden uzaklaşıyorsa bu duruma bir dur diyebilmek için bir an önce kendinize bakmaya başlamalısınız. Her zaman temiz ve bakımlı erkekler kadınlar tarafından tercih edilmektedir.

Kıskançlık

Kıskanç erkek profili ülkemizde çok yaygın olarak karışımıza çıkıyor. Elbette belirli bir oranda kıskançlık her kadının ruhunu okşuyor. Ancak kıskançlık konusunda çizgi aşıldığında bu durum kadınların kabullenemeyeceği bir boyuta ulaşabiliyor. Özellikle kendi ayakları üzerinde durabilen ve özgür olan kadınlar kıskanç erkeklerle zor anlaşıyor. Kadın kocasından neden uzaklaşır diye merak eden erkekler için en önemli etkenlerden birisi de kıskançlık oluyor. Siz kıskandıkça kadın uzaklaşıyor, kadın uzaklaştıkça sizin kıskançlık düzeyiniz artıyor. Bu kısır döngü sonunda ilişkiler maalesef zora giriyor ve bitiyor.

Özensiz tavırlar

Flört döneminde erkekler karşısındaki kadını etkileyebilmek için oldukça büyük çabalara giriyor. Kadını mutlu edebilmek ve onun aklını çelebilmek için uzun uğraşlar sergileyen erkekler bir ilişki başladığında ve ilişki rutine bindiğinde artık eskisi gibi olmak yerine çok özensiz tavırlarda olabiliyor. Bu durum kadınlar tarafından zor kabulleniliyor. Aşırı ilgiye ve jestlere alışmış olan kadınlar bunu her an arıyor. Ve özensiz tavırlara başlayan erkekler bu davranışlarla zamanla kazanmış oldukları kadınları kendilerinden uzaklaştırabiliyor.

Monoton ilişki

Her zaman heyecanlı ve hareketli olmayı seven kadınlar bir süre sonra monotonlaşan ilişkilerde artık mutsuz oluyor. Özellikle evliliklerde erkekler kadınlara göre daha monoton bir yaşam tercih ediyor. Ancak bu davranışlar kadınları erkeklerden uzaklaştırabiliyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments