in

SevmedimSevmedim ÜzücüÜzücü

Kankaya doğum günü mesajı atmak

Kanka kelimesinin kan kardeşinin kısaltması olduğu düşünülüyor. Ya da bir kan bağınız olmasa da, en az kardeşleriniz ve hatta bazen kardeşlerinizden bile çok sevdiğiniz arkadaşlarınız için kullanılıyor. Birine kanka dediyseniz, o kişi sizin tüm sırlarınızı biliyor, sizinle her şeyini paylaşıyor demek oluyor. Ve elbette kankalarınızın doğum günleri, en az kendi doğum günleriniz kadar özel oluyor. Bu özel günlerde kankaya doğum günü mesajı atmak olmazsa olmaz adımlardan birisi olarak düşünülüyor. Çok özel bir hediye ile birlikte atılan farklı ve özel bir doğum günü mesajı, kankalığa yakışır bir hareket oluyor.

Kankaya doğum günü mesajı atmak için günler öncesinden hazırlıklar yapılıyor. Nasıl bir mesaj atılacağı, mesajın içeriğinde neler olacağı herkesin aklını kurcalıyor. Daha önce atılmış olan kanka doğum günü mesajlarından ilham alınıyor. Yapılan bazı eklemelerle birlikte ortaya en özel mesajlar çıkıyor.

Kankaya doğum günü mesajı atmak için birçok insan gece saat 00.00’ı bekliyor. Ve ilk mesaj atan ve doğum gününü ilk kutlayan olmanın verdiği mutluluk başka birçok şeyde bulunamıyor. Kankanız için yaptığınız fedakarlıklardan birisi de, onun en özel günü olan doğum gününü ilk kutlayan ve onun için en güzel mesajlar ve hediyeler için uzun saatler araştırma yapmak oluyor.

Kankaya doğum günü mesaj örnekleri

Kankaya doğum günü mesajı atmak ve bunu yaparken duygularınızı en iyi şekilde ifade etmek oldukça zor oluyor. Kanka demek sizler için çok şey ifade ediyorsa, kankanızın doğum günü için en özel mesajları seçmelisiniz. Bu süreçte size yardımcı olacak bazı mesajlar paylaşalım. Dilerseniz bu mesajları olduğu gibi alabilir ve kakanıza atabilirsiniz. Dilerseniz de en beğendiklerinizin yanına birkaç ekleme yaparak size özel hale getirebilirsiniz. İşte en güzel kankaya doğum günü mesajı;

  • Kardeşlikler son bulmayan arkadaşlıklardan doğar. İyi ki doğdun kankam.
  • Her şeyinle çok farklısın kanka. Bu alemde seni tek geçerim. En güzel doğum günlerini de gönülden kutlarım.
  • Siz kardeş kelimesini altı harfe sığdırmışsınız, bizse yere göğe sığdıramıyoruz. Nice yıllara kanka.
  • Dost dediğin yürekten sever. Sermayesini dostluğa serf eder. Böyle güzel sevgiler dünyalara değer. Dünyalara değecek kankama yürekten sevgiler.
  • Hayatı yenecek kadar güçlü hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. Nice mutlu yaşlara kanka.
  • Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz. İyi ki doğdun canım kankam.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments