in

Kıl Tekniği İle Kaş Kontörü Yaptıranlar

KIL TEKNİĞİ İLE KAŞ KONTÜRÜ YAPTIRANLAR

Kıl tekniği günümüzde sıkça tercih edilen kalıcı makyaj uygulamalarından biridir. Kaştaki istenmeyen boşlukların kıl tekniği ile doldurulması kadınların istedikleri görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Kıl Tekniği İle Kaş Kontürü Yaptıranlar uzun süre kaşlarının istedikleri görünümde kalmasını sağlayabiliyor. Kaşlar şüphesiz insanın yüzündeki ifadeyi net bir şekilde ortaya çıkaran yapılardır. Doldurma tekniği ile yapılan kaş kontörü vücudun doğal bir şekilde daha güzel görünmesine yardımcı olur.

İçerik Tablosu

Kıl Tekniği İle Kaş Kontürü Ne Kadar Etkilidir?

Kıl Tekniği İle Kaş Kontörü Yaptıranlar bu yöntemin yaklaşık 3 yıla kadar etkili ve kalıcı olduğundan söz ediyor. Saç rengine ve ten rengine göre kaş doldurma işleminin yapılması önemlidir. Kaş kontürü yaptırmadan önce muhakkak detaylı araştırmalar yapmak gerekir. Alanında uzman olmayan ve tecrübesiz kişilerin kaş kontörü yapması beklenen düzeyde sonuçlanmayabilir. Yapılan yanlış bir işlemden geri dönüş yoktur. Dondurma işleminde kullanılacak aparatların muhakkak bir defa ve tek kişi üzerinde kullanılması gerekir.

Kaş Kontürü Sonrası Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Kıl Tekniği İle Kaş Kontürü Yaptıranlar muhakkak işlem sonrasında kaşların bakımına ve hijyenine özen göstermelidir. Özellikle güneş ışığı, kozmetik ürünler, solaryum ve deterjan malzemelerinden kaş bölgesinin uzak tutulması gerekir. Uzmanlar tarafından kişiye göre farklı nemlendiricilerin kullanılması tavsiye edilebilir. Temizliğinden şüphe ettiğiniz ortamlarda ve uzmanlığından emin olmadığınız kişilere kaş kontörü yaptırmanız tehlikeli sonuçlar ortaya çıkarabilir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments