in

Mall Of istanbul Mağazaları ( En Popüler Avm )

Alışveriş İçin En Doğru Adres

Türkiye’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında sayılan mall of İstanbul dünyanın en önemli markalarını kendi çatısı altında birleştirmiş durumdadır. Mall of istanbul mağazalar açısından çok zengindir. İstanbul’da bulunan bu alışveriş merkezi şehrin en büyükleri arasında gösterilmektedir. Mağaza kapsamında pek çok alternatif bulundurması nedeniyle her yaş ve zevkten insana hitap edebilmektedir. Satış noktaları 350’ye yakın olup insanların buluşma noktası olarak da sivrilir.

İçerik Tablosu

Mağazaların yanı sıra yemek, eğlence ve daha pek çok farklı çeşidi olan seçenekleriyle İstanbul’un en uğrak noktalarından biri haline gelmeyi kısa sürede başarmıştır. Koton, English Home ve Hotiç gibi yerli markalara da bünyesinde yer veren alışveriş merkezi, Media Markt, H&M gibi yabancı markalarla da iş yapmaktadır.

Misafirlerine sıradan bir alışveriş merkezinde bulacaklarından daha fazlasını kendine hedef mall of İstanbul bu bakımdan sürekli bir devinim ve gelişim içindedir. Bu amaçla insanların daha uzun ve keyifli vakit geçirmeleri için çeşitli etkinlikler yapmayı da ihmal etmemektedir. Bunlardan bir tanesi de sinema salonları olup bu salonların sunduğu rahatlık ve konforla vizyon filmlerini sunmasıdır.

Mall Of İstanbul ve Eğlenceli Etkinlikler

Her yaştan ziyaretçinin eğlenceli zaman geçirmesi için çeşitli formüller üretilmesi önemlidir. Zira herkesin bir alışveriş merkezinden beklentileri farklı olabilmektedir. Bu bakımdan her yaş grubunun istekleri ve ihtiyaçları titizlikle düşünülmelidir. Moi Park eğlence merkeziyle çocuk yaşlı fark etmeksizin insanlar eğlenebilecekleri bir alana kavuşmuş olacaktır. Buradayken vaktin nasıl geçtiğini anlamak pek mümkün olmayacak.

Diğer taraftan meraklıları için kültür sanat faaliyetleri de önemli bir yer tutar. Bu tür etkinlikler için ayrılan bir galeri bölümü olup her gün sanatçıların seçme eserleri ilgilenenlere sergilenmektedir. Ayrıca mall of İstanbul tarih sevenleri de unutmuyor. Ottomania isimli Osmanlı müzesinde değişik bir tarih deneyiminin yaşanması mümkün. Bu şekilde tarihle iç içe kaliteli zaman geçirmek mümkün oluyor.

Alışveriş merkezinde eğlenceli zaman geçirilen ve dikkat çeken bir yer de Geleneksel Sanatlar Sokağı olup farklı bir konsepti bulunur. Burada kaybolmaya başlayan mesleklerin ve el sanatlarının desteklenmesi üzerinde durulur. Bu meslekler ve sanatların geleceğe taşınması hedeflenir. Otantik bir çarşı görünümde olduğu için de ilgi görmektedir.

Mall Of İstanbul Mağazaları

 

Mall Of İstanbul İçin Ulaşım Seçenekleri

2014 yılında açılan mall of İstanbul içerisinde 350 mağazayı, 16 salonu olan bir sinema salonunu ve en büyük çocuk eğlence merkezini, 700 kişi kapasitesindeki gösteri sanatları merkezini, cafe ve restoranları ile sevilen bir yerdir. Ayrıca burada Anadolu, Ege, Antep ve Karadeniz mutfağına özgü lezzetlerin bulunduğu GustoMoi isimli gurme center da bulunuyor. Ve farklı tatlar arayanlar için önemli bir durak haline geliyor.

Ziyaretçi akınına uğrayan alışveriş merkezi Basın Ekspres kavşağı üstende yer almakta olup farklı ulaşım yöntemleri kullanılarak buraya gelmek mümkündür. Başakşehir ilçesine bağlı olan bu bölgeye ulaşım için, metro, şehir içi otobüsler, taksi ve belli noktalardan kalkan mall of İstanbul servisleri bulunmaktadır.

Metro ile gelmek isteyenlerin aktarma yapması gerekir. Doğrudan metro ulaşımı yoktur. İkitelli metro durağında inildiği zaman alışveriş merkezine giden ücretsiz servislerin verdiği hizmetlerden yararlanmak mümkün. Otobüs kullanmak isteyenler için bölgeye giden pek çok hat bulunmaktadır. Bunların yanı sıra sekiz adet seçili noktalardan alışveriş merkezine götüren ücretsiz servisler hizmet vermektedir.

Alışveriş merkezi ayrıca 5 adet atrium alanı vardır. Atrium alanlarının üçü büyük ikisi küçüktür. Ve bunların hepsi ayrı konsepte sahiptir. Merkeze 11 farklı noktadan giriş yapmak mümkündür. Bu özellikleriyle öne çıkan mall of İstanbul Türkiye’nin en iyi ve fonksiyonel alışveriş merkezi olarak yükselmektedir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments