in

HarikaHarika

Mikail Meleği Kolyesi Anlamı

mikail meleği kolyesi

Mikail Allah’ın kendinden yarattığı ilk varlık ve ilk melek olarak bilinmektedir. Dört baş melekten ilki olan Mikail kendisinden sonra yaratılan evrenin tüm varlıklarının yaratılışında Allah’ın yanında yer almıştır. Bu nedenle çok farklı bir misyona sahiptir. Evren düzeninden ve koruyuculuğundan sorumludur. Aynı zamanda olumsuz enerji ile savaşan ve dünyayı olumsuz enerjiden arındıran bir melektir. Birçok farklı alanda simge olarak kullanılan Mikail meleği kolye tasarımlarında tercih edilmektedir. Mikail meleği kolyesi anlamı çok derin bir enerjiye sahiptir.

Mikail meleğinin her zaman çok temiz ve pozitif bir enerjisi vardır. Bütün dinlerce tanınan ve kabul edilen Mikail enerji artıran, nötrleyen ve olumsuz enerjiyi temizleyen çok güçlü bir yapıdır. Kişilerde ya da gruplarda var olan uyumsuzluğu ve olumsuzluğu temizleyip yok ettiğine inanılır. Bu nedenle Mikail meleği kolyesi takıldığında üzerinizde var olan tüm olumsuz enerjilerin yok olduğuna ve etrafınıza her zaman bu pozitifliği yaydığınıza inanılır.

Mikail meleğinin dünyaya bedenli olarak inen tek melek olduğu bilinir. Mikail meleği kolyelerinde yer alan figür ile birebir örtüşen bu melek yardıma her çağrıldığında sevgiyle gelir. Korunma isteyen herkesi her an korur ve ihtiyacı olan herkese yardım eder.

Mikail Meleği Kolyesi Enerjisi

Mikail meleği kolyesi Mikail meleğinin tüm enerjisini taşımaktadır. Bu nedenle kullanan kişilere her zaman pozitiflik ve şifa verdiği düşünülür. Başmelek Mikail’in sahip olduğu enerji sevgi enerjisidir. Bu enerji sayesinde herkese şifa ve olumsuzluklardan arınma fırsatı vermektedir.

Başmelek Mikail meleği kolyesi kullananların niyet ve duaya inandığı bilinmektedir. Bu kolye ile arınmaya niyet edenlerin Mikail’in enerjisini günlük yaşamına aktardığına inanılmaktadır. Bu nedenle de her zaman büyük mucizelere ve kişisel değişimlere kapılarının açık olduğu bilinmektedir.

Bu kolyenin sağladığı enerji bizlere her zaman samimi olmak, her şeyi sevgiyle yapmak gibi pozitif özellikler kazandırmaktadır. Hayatımızda endişe ya da üzüntüye yer ayırmadan inançsız ve samimiyetsiz tavırlardan uzaklaştırmaktadır.

Eğer tüm bu pozitif enerjileri taşımak istiyorsanız ve olumsuzluklardan uzaklaşmak istiyorsanız Mikail kolyesi edinebilirsiniz. Tüm bu güzel enerjileri başkasına göndermek istiyorsanız o kişilere Mikail kolyesi hediye edebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments