in

AnlamadımAnlamadım SevdimSevdim SevmedimSevmedim HarikaHarika ÜzücüÜzücü ŞaşırtıcıŞaşırtıcı

Öğretmen Öğrenci Aşk Filmleri

Öğretmen ve öğrenci aşk ilişkileri, toplum ve akademi dünyası içerisinde ne kadar yanlış karşılansa ve tabu olarak algılansa da aşkın engel tanımayacağı büyük bir hakikattir. Bu tür aşk ilişkilerinde ise verilen mücadeleler, ortaya çıkan engeller birçok film için konu olmuştur. Bu yüzden sizler için öğretmen öğrenci aşk filmleri adlı listeyi oluşturduk.

İçerik Tablosu

Öğretmen Öğrenci Aşk Filmleri, Blossom Again

Güney Kore’de 30’lu yaşlarındaki özel bir okulda öğretmenlik yapan bir öğretmenin öğrencisi ile yaşadığı aşkı anlatan film bu ilişkinin ne kadar tehlikeli olabileceğini de izleyicilere sunuyor. Kim adlı öğretmen ile Lee adlı öğrencinin arasında dallanan aşk günden güne büyümektedir. İkisi de bu ilişkiden endişelidir.

Wild Things

Bir öğretmen öğrencisi ile yaşadığı aşk ilişkisi yüzünden öğrencisiyle sorunlar yaşamaya başlar. Aşk yaşadığı öğrenci ise daha sonra onu suçlar ve işler karışmaya başlar. Öğretmen hakkında açılan dava da ise gerçekler gün yüzüne çıkacaktır. Öğretmen öğrenci aşk filmleri konusunu işleyen film iyi bir seçenek olabilir.

To Sir With Love

Öğretmen öğrenci aşk filmleri arasında hayli bir eski olan film sizin için harika bir seçenek olabilir. Öğretmen ve öğrenci aşk ilişkilerindeki iki tarafı da izleyeceğiniz film sizi keyifli bir seyir keyfi yaşatacaktır.

A Teacher

Diana Watts Amerika’da Westerbrook lisesinde görevli bir edebiyat öğretmenidir. Annesi ile arasında yaşadığı sorunlarda onun hayatını daha zor bile getirmeye başlamıştır. Diana’nın bu kafa dağınıklığı ona doğru olmayan bir yerde yanlış bir aşka yelken açmasına neden olacaktır. Eric adlı öğrencisine aşık olan Diana, başına geleceklerden de habersizdir. Okul içerisinde yaşadıkları öğretmen ve öğrenci aşk ilişkisinin başlarına büyük belalar getireceklerine bilmelerine rağmen ikili ilişkilerinde devam etmektedir. Daha sonra ise Diana bu ilişkinin onu öğretmenlik kariyerine son vereceğini düşünerek ilişkiyi bitirmeye karar verir. Bu karar ikisi arasında farklı ilişki perspektiflerini doğuracaktır. “A teacher” adlı film, öğretmen öğrenci aşk filmleri arasında harika bir seçenek olarak yer alıyor.

P.S

Louise Harrington, bir üniversitede güzel sanatlar fakültesinde çalışmaktadır. Louise oldukça güzel, zeki ve çevresindeki ilgiyi üzerinde toplayan bir kadındır. Zaman içerisinde aniden ortaya çıkan genç bir öğrenci Scott ise Louise’nin başını döndürmeye yetecektir. Louise’in bu genç öğrenciye sırıl sıklam aşık olmasının sebebi ise lise zamanındaki erkek arkadaşıdır. Scott aşırı derecede Louise’nin eski lise sevgilisine benzemektedir. İkisi arasında yaşanan romantik ilişki ise izlemek isteyeceğiniz cinsten. Öğretmen öğrenci aşk filmleri arasında P.S adlı film sizi bekliyor.

Election

Okulda, lise sınıf başkanlık seçimleri yaklaşırken Tracy’nin seçimleri kazanacağı kesindir. Onun karşısına çıkacak hiçbir takip yoktur. Ancak öğretmenleri Jim’in bu seçimle alakalı başka planları bulunmaktadır. Bu planları uygularken ise olaylar karmaşık bir hale geliyor ve bir olay zinciri patlıyor. Election adlı film en iyi öğretmen öğrenci aşk filmleri arasında yer alıyor.

 Wonder Boys

Profesör Graddy, üniversite de yaratıcı yazarlık dersleri vermektedir. Üniversite de akademisyenlik yapmanın yanı sıra birçok romana da sahip olan Graddy’nin aşk hayatında yüzü gülmemiştir. Eski aşkları ya onu terk etmiştir ya da aldatmıştır. Aşk hayatı bir yana dursun edebi hayatında başarılara imza atan Graddy, artık yazmaya başladığı romanı bitirmek ister. Bu sırada ise öğrencisi olan Hannah Green’e aşık olmaya da başlayacaktır. Seyir keyfi yüksek bir öğretmen öğrenci aşk filmleri arıyorsanız, bu film tam size göre.

 

 

 

 

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments