in

Şehrin İçinde Gösterişli Ev Modali- Villa Tasarımı

Nihai Grace ve Scheme, Ontario, Kanada'daki Hintonburg Six'te Ortaya Çıkıyor
Nihai Grace ve Scheme, Ontario, Kanada'daki Hintonburg Six'te Ortaya Çıkıyor

İnsanların evlerinin bazı eski özelliklerini koruma eğiliminde olmasının ve yenilememeyi seçmesinin birçok nedeni vardır. Geçmişten gelen tarih ve bu evi paylaştığı kişilerin anıları, neyin onarılacağını veya değiştirileceğini veya neyin değiştirilmeyeceğini düşünürken en önemli şeydir.

 

Bugün, Ottawa, Ontario Kanada’da tamamlanan ev tasarımını keşfedeceğiz. Bu ev, 2012 yılında tamamlanan Hintonburg Altı olarak adlandırılmıştır. Hintonburg Altı, geleceğe taşınırken nasıl hayatta kalınacağı konusunda bilgi sahibi olmak için bir yerin tarihine geriye bakmanın bir örneğidir. Bu ev aslında simbiyotik bir şekilde var olması gereken kentsel, mimari ve peyzajı içeren üç tasarım seviyesini sergiledi ve vurguladı.

 

Pekala, kentsel tasarım seviyesine bakıldığında, bu Hintonburg Altı bir ölçekte ve kütle halinde yer alıyor ve bunlar iki katlı yükseklikte ve küçük ölçekli ve kütleli. Sayfayı aşağı kaydırın ve aşağıdaki resimlerle bu evin büyüleyici özelliklerine hayran kalın. Hintonburg Six Ontario Kanada Hintonburg Residence modern ev inşaatı dış tasarım oturma odası mobilyaları mutfak beyaz yemek masası patio merdiven plant ana öğeleri akşam görünümü güzel dış mekanlar Hintonburg Residence

Yukarıda evin farklı alanlarını gördüğümüz gibi,  Colizza Bruni Architecture, harika bir mimari elde etmek için bu üç seviyeyi birleştirmek için çaba sarf ediyor.

Ayrıca, bu sadece çok harika bir mimari sergilemekle kalmıyor, aynı zamanda daha çekici iç mekanlar da sergiliyor. Bu evin her detayı, evin en iyi ve konforlu bölgelerini tanıttı. Evin muhteşem alanlarına bakarak bu özellikleri kendi evinizde de uygulayabileceğinize eminiz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments