in

sevgilimden ayrılmak istiyorum bahane önerileri

Bir ilişkiye başlamak çoğu kez bitirmekten çok daha kolay oluyor. Zaten yoğun duygularla başlayan her ilişkide duygusallık ön planda olduğu için düşünmeden hareket edilebiliyor. Oysa ayrılık sürecinde öyle mi? Çiftlerden biri artık ayrılmaya karar veriyorsa ve diğer tara dolu dizgin ilişkiye devam ettiğini sanıyorsa bu süreç çok daha zor olmaktadır. Bir bahane bulup karşı tarafın canını yakmadan ayrılmak en doğru yolmuş gibi geliyor. Sevgilimden ayrılmak istiyorum bahane önerileri verir misiniz diye etrafınızda dolaşan arkadaşlarınız varsa onlara bazı taktikler verebilirsiniz. İşte ayrılık için sunulan en can alıcı bahaneler;

İçerik Tablosu

Sorun sende değil bende!

Şüphesiz ki en çok duyduğumuz ve aslında artık hiçbir inandırıcılığı kalmayan o ayrılık bahanesi; Sorun sende değil bende! Sen aslında çok iyi bir insansın, çok daha iyilerini hak ediyorsun. Ben sana layık bir insan değilim. İlişki yaşamayı beceremiyorum. Seni sürekli üzüyorum diye karşınıza gelen biri varsa bilin ki izden ayrılmak istiyor ve bunun için birçok farklı bahane sıralıyor.

İlişkimize bir süre ara verelim

Size ayrılmak istiyorum diyemeyen bir kişinin sunacağı en iyi bahanelerden birisi ara verelim olacaktır. Anlaşamadığınız bir sevgiliniz varsa ve artık bu ilişkiyi bitirmek istiyorsanız bu işi onu kırmadan yavaş yavaş yapabilirsiniz. Sevgilimden ayrılmak istiyorum bahane önerileri arasında en etkin bahanelerin başında ara verme önerisi geliyor. Ara verilen ilişkilerde soğukluk başlıyor. Ve zamanla her iki tarafta ayrılık fikrine alışıyor. Böylelikle süreç biraz daha az acılı geçebiliyor.

Eğitimime yoğunlaşmam gerekiyor

Elbette ikili bir ilişkide kimse kimsenin geleceğini etkileyecek olan durumlara müdahale edecek hakka sahip değildir. Sevgilinizin sizin eğitim hayatınıza zarar veriyor olması onun için çok büyük bir sorumluluktur. Eğer ayrılmak istiyorsanız bu bahaneyi ona karşı kullanabilirsiniz. Seninle birlikte çok mutluyum ama eğitime konsantre olamıyorum. Eğitime yöneleceğim ve sana zaman ayıramayacağım. Seni bu yüzden mutsuz etmek istemiyorum diyerek aradan kolayca sıyrılabilirsiniz.

Sevgilimden ayrılmak istiyorum bahane önerileri hakkında daha çok fikir almak isteyenler için işte kısa kısa ayrılma bahaneleri;

  • Ayrı dünyaların insanlarıyız.
  • İlişkimizde heyecan kalmadı
  • Ben kötü bir insanım ve seni üzerim.
  • Henüz bir ilişkiye hazır olmadığımı anladım.
  • Birbirimize çok acı çektiriyoruz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments