in

SevdimSevdim HarikaHarika

Sipraktin Şurubu Kilo Aldırırmı ? Sipraktin Şurup Hakkında Bilgiler

sipraktin şurubu kilo aldırırmı? sipraktin şurup hakkında bilgiler

Sipraktin Şurubu Nedir?

Vücutta histaminin sebep olduğu kaşıntı, burun mukoza akıntısı, alerjik belirtiler, sıcaklık ve kızarıklık, ödem gibi olumsuz etkilerin tedavisinde sipraktin şurup kullanılmaktadır. Egzema başta olmak üzere kaşıntılı deri üzeri hastalıklar, kurdeşen, suçiçeği hastalıklarının da tedavisinde kullanılabilen sipraktin şurubun birçok yan etkisi de bulunmaktadır. Eğer sizde bu yan etkileri merak ediyor ve sipraktin şurubu kilo aldırırmı konusunda aklınızda soru işaretleri bulunuyorsa, yazımızda sorunuza cevap bulabilirsiniz.

İçerik Tablosu

Sipraktin Şurup Yan Etkileri

  • Nefes almada zorluk
  • Aşırı uyuklama, bitkinlik, dalgınlık,
  • Boğazda, yutakta ve ağızda kuruluk
  • İştah açma ve kilo alma yan etkilerindendir. Sipraktin şurubu kilo aldırırmı konusunda ise şurubun birçok hastada tedavi uygulandığında iştah açılığı durumu gözlenmiştir. İştah açma durumunun bir sebebi olarakta kilo alma yan etkisi meydana gelmiştir.

Sipraktin Şurubu Kilo Aldırırmı?

Tedavi çözümlerinde kullanılan birçok ilacın yan etkisi olabileceği gibi insan vücudunun bu tedavi yollarına nasıl tepkime vereceği her zaman için bilinmez olmuştur. Bazı tedavilerdeki yan etkiler ise olasılık olarak önceden belirlenebilmektedir. Sipraktin şurubun kilo aldırması durumu da ancak bir olasılıktır.

Genel anlamda kullanan tedavi gören insanların kilo aldığı da görülmüştür. Genellikle kullanıcılar da iştah açılması, doymama gibi durumlar da meydana gelmiştir. Bu durumların bir sonucu olarak kilo almak eylemi gerçekleşmiştir. Sipraktin şurubu kilo aldırırmı bağlamında kullanıcıların kilo alması söz konusu iken hangi miktarlar kilo alacakları da kullanım sürelerine bağlı olarak değişmektedir.

sipraktin şurubu kilo aldırırmı? sipraktin şurup hakkında bilgiler

Sipraktin Şurup Nasıl Kullanılır?

Sipraktin şurubunun hangi miktarlarda kullanılacağını doktorunuz yahut eczacınız size bildirmesi gerekir. Miktar öğrenildikten sonra geceleri yatmadan önce yada belirlenen bir zaman diliminde ölçekli kaşığı ile oral yolla yani ağız yoluyla yutulmalıdır.

Sipraktin Şurubunun Kullanımı Hangi Durumlarda Durdurulmalıdır?

  • Vücudun bölge fark etmeksizin oluşan ödemler
  • Eklem yerlerinde ve hareket vücut noktalarında, kollarda, bacaklarda meydana gelen ağrılar ve şişlik
  • Nefes alınamama

Sipraktin şurup tüketimi boyunca yukarıdaki ciddi rahatsızlıklardan birisiyle karşılaşırsanız ivedilikle ilacın kullanımını durdurup doktorunuza görünmenizi öneririz.

Tercihlerine Göre Seni Anlatan Emojiyi Söylüyoruz

 

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments