in

Yumurta Akı Maskesi Ne İşe Yarar ?

YUMURTA AKI MASKESİ NE İŞE YARAR?

Kimyasal ürün kullanmadan, birçok ürüne tonlarca para dökmeden evde nasıl pürüzsüz, yumuşacık ve sıkı bir cilde ulaşabileceğinizi mi merak ediyorsunuz? İşte cevabı! Hassas ciltlere sahip herkesin artık doğal yollara başvurduğunu görmekteyiz. Kimyasal ürünlerin artık fayda etmediği ya da farklı reaksiyon gösterdiği ciltlerin tercihi doğal yöntemler oluyor. Bu doğal yöntemlerin başında yumurta akı maskesi herkesin tercihi olmuş durumda. Cildi hem temizleyen hem de gözenek sıkılaştırma ve cildi parlatmada bir numara denebilecek yumurta akı maskesi; herkesin kolayca evinde bulabileceği ya da kolayca temin edebileceği ürünler kullanarak hazırlanabilmekte!

İçerik Tablosu

Gözeneklerinizden, kırışıklarınızdan, güneş yanıklarından, pürüzlü cildinizden mi şikayetçisiniz? O zaman işte mucize karışım! Yumurta akı maskesinin düzenli kullanımıyla istediğiniz cildi kısa sürede elde edebileceksiniz. Faydalarının arasında en başta gözenek sıkılaştırma ve cilt pürüzsüzleştirme olan yumurta akı maskesini hazırlamak çok kolay!

YUMURTA AKI MASKESİ NASIL HAZIRLANIR?

Yumuşacık ve pürüzsüz bir cildin sırrı olan yumurta akı maskesinin işte tarifi!

2 yumurta akını bir kaba alın, ardından yarım limonun suyunu üzerine ilave edin ve son olarak da bir yemek kaşığı sirkeyi de ekledikten sonra karışım birbirine iyice karışana ve yumurta akları bembeyaz olup köpürene kadar çırpın. Karışımı bütün yüzünüze, gözlerinize ve çevresine çok değmeyecek şekilde maske halinde sürün. Maskeniz 10-15 dakika (tercihe göre) bekledikten sonra ılık veya soğuk su ile cildinizi durulayın. Cildinizi kurutacağı için maskenin ardından mutlaka cildinizi yağladırmadığından emin olduğunuz nemlendiricinizi sürün. Maskenizi haftada 2 kereden fazla kullanmayınız. Önerilen kullanım haftada 2 keredir. Tercihen bu kullanım 3 de olabilir. Bir sonraki maske uygulamasına kadar cildinizi tahriş etmeyeceğinden emin olduğunuz ürünlerle cilt temizliğinizin devamlılığını sağlayabilirsiniz.

YUMURTA AKI MASKESİ YORUMLARI NELERDİR?

yumurta akı maskesi kullanan her 10 kadından 8’i maskeyi onaylamakta ve tavsiye etmektedir. Düzenli kullanımda kısa sürede etkilerini görebileceğinizi ve cildinizdeki değişimleri anında fark edebileceğinizi söylemek mümkün! Bebeksi bir cilde ulaşmanızın formülü olan yumurta akı maskesinin düzenli kullanımı ile istediğiniz cildi elde etmeniz işte bu kadar kolay!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments