in

Zaful Türkiye -Zafuldan Nasıl Alışveriş Yapılır?

Zaful Türkiye, Çin menşeli Wiseon Ltd. Hong Kong şirketine ait olan, moda odaklı bir e-ticaret sitesidir. Bu site üzerinden uygun fiyatlı alım yapılabilmekte ve 49 Dolar üzeri meblağlarda kargonuz bedava gönderilmektedir.

İçerik Tablosu

 Alıcılar Neden Zaful’u Tercih Eder?

Çin’den ucuza ithal kıyafet alma imkanı sağladığı ve belirli bir miktarın üzerindeki alışverişlerde kargoyu karşıladığı için Türkiye’den pek çok moda tutkunu Zaful kullanmayı tercih etmektedir.

 Zaful’un Tercih Edilmeme Sebepleri Nelerdir?

Her konuda olduğu gibi Zaful adlı siteden alışveriş yapmak konusunda da zıt görüşler mevcuttur. Kimi alıcılar Zaful’u arkadaşlarının memnun kaldığını ve kendisinin de arkadaş tavsiyesi üzerine, bu denli uygun fiyata alım yapabileceği bir site bulmuş olmaktan duyduğu memnuniyeti kelimelere sığdıramazken bazı alıcılar da web sitesinin gönderdiği ürünlerin yanlış bedende geldiğini, ekranda görünenden tamamıyla farklı bir renk ürünün eline ulaştığını, hatta bambaşka bir ürünün eline geçtiğini dile getirip siteyi kesinlikle tavsiye etmediklerini belirtmişlerdir, bu noktada tercih alıcıya kalmıştır.

 

 Zaful Ne Tür Ürünler Satar?

 

Zaful’da bikini, takı, elbise, etek, tulum, pantolon, bluz, ceket, saç aksesuarı, mayo gibi çeşitli giyim ürünlerini satışta görmek mümkündür, ürünlerde renk ve beden çeşitleri mevcuttur ve alıcı isteğine göre sipariş verebilmektedir.

 Zaful’dan Nasıl Doğru Beden Ürün Alınır?

Her ülkenin insan yapısı birbirinden farklı olduğu için ülkelerin giyim mağazalarında da bedenler farklılık gösterebilmektedir. Zaful’dan aldığınız ürünün bedeninize uygun olduğundan emin olmak için sayfanın en altında yer alan Müşteri Desteği başlıklı listeden Beden Kılavuzu kısmına tıklayıp verilen ölçülere göre bir mezurayla ölçünüzü aldığınız taktirde aldığınız ürünün bedeninin doğru olduğunu garantilemiş olursunuz.

 Zaful’dan Nasıl Alım Yapılır?

Zaful’dan sipariş verebilmek için diğer her e–ticaret sitesinde olduğu gibi öncelikle bir hesap açmanız gerekmektedir. Üye olmak için sayfanın sağ üst köşesindeki insan figürünün üzerine tıklayıp Hesap Oluştur butonuna basmanız, sonrasında ise e-posta ve şifre gibi bilgiler girmeniz gerekir. Varsa öğrenci e-posta adresi kullanmanız, öğrencilere özel indirimlerden yararlanmanızı sağlayacaktır. Daha sonra, almak istediğiniz ürüne karar verip istediğiniz bedeni ve rengi seçin, ürün seçimi yaparken ürün özelliklerini ve eğer yapılmışsa ürün yorumlarını dikkatlice okuyun. Mevcut bir kupon kodunuz varsa kupon kodunu, ödeme ve adres bilgilerini girip kargo şirketi seçtikten sonra siparişiniz tamamlanır ve 7-10 iş günü içerisinde girmiş olduğunuz adrese teslimi yapılır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments